3 MIESIĄCE
ODPOCZYNKU OD RAT?

MOŻLIWE!

KUP NOWEGO DAF-a XF FT
w dowolnej konfiguracji w finansowaniu Idea Getin Leasing
i nie płać rat przez 3 miesiące!

  • Opłata wstępna od 5%
  • 3 pierwsze raty to tylko odsetki
  • Leasing lub pożyczka

 

Sprawdź szczegóły oferty lub odwiedź najbliższy oddział DBK Truck Center!

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Olsztyn DAF Więcej
Adres
ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 621 97 00
Godziny otwarcia
Pn-czw 7-22:30, pt 7-22, sob 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Przybysz, Dyrektor Handlowy m.przybysz@grupadbk.com 48 784 009 681

Tomasz Gruss, Przedstawiciel Handlowy t.gruss@grupadbk.com 48 600 050 026

Krzysztof Dol, Przedstawiciel Handlowy k.dol@grupadbk.com 48 784 000 932

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Wiesław Lisek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

sprzedaż pojazdów używanych

Paweł Bałdyga, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów dostawczych 48 662 011 012

Andrzej Rocki, specjalista ds.sprzedaży a.rocki@grupadbk.com 48 600 300 412

Eugeniusz Zawadzki, specjalista ds.sprzedaży e.zawadzki@grupadbk.com 48 602 750 726

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Narkowicz Maciej, Przedstawiciel handlowy m.narkowicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Maciej Węsierski, Przedstawiciel Handlowy m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 883 83 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Tomasz Przeździęk, Przedstawiciel Handlowy t.przezdziek@grupadbk.com 48 602 750 743

Przemysław Korniago, Dyrektor Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Leszek Sumiński, Przedstawiciel Handlowy l.suminski@grupadbk.com 48 668 450 604

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Hubert Klimas, Przedstawiciel Handlowy h.klimas@grupadbk.com 48 784 000 919

wynajem pojazdów

Michał Pietrucki, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.pietrucki@grupadbk.com +48 539 476 881

Konrad Olcha-Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 (94) 316 65 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 8- 18, sob. 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

serwis
daf,iveco

Przemysław Sobieraj, Asystent serwisu + 48 662 241 579

Mateusz Skrzypek, Asystent serwisu m.skrzypek@grupadbk.com +48 532 744 213

Alan Sokołowski, Asystent serwisu a.sokolowski@grupadbk.com + 48 734 171 473

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Kraska, Przedstawiciel handlowy m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

Łukasz Garstka, Przedstawiciel Handlowy l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

Przemysław Korniago, Dyrektor Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych

Tomasz Żwierełło, specjalista ds.sprzedaży t.zwierello@grupadbk.com 48 600 200 381

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco

Jakub Bicz, Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych j.bicz@grupadbk.com +48 728 433 749

Bartłomiej Stanger, Kierownik działu części b.stanger@grupadbk.com +48 666 011 230

wynajem pojazdów

Michał Pietrucki, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów m.pietrucki@grupadbk.com +48 539 476 881

Konrad Olcha-Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Sławomir Marlewski, Przedstawiciel Handlowy s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż części zamiennych

Jakub Klarkowski, Przedstawiciel Handlowy j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

DBK Truck Center Białystok Więcej
Adres
ul. Jana Pawła II nr 102, 15-704 Białystok
Biuro
+48 (85) 878 48 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF,  pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-bialystok/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Maciej Sądel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.sadel@grupadbk.com 48 664 049 649

Mikołaj Żak, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.zak@grupadbk.com 48 664 049 749

daf

Paweł Walicki, Przedstawiciel Handlowy p.walicki@grupadbk,com 48 664 026 303

Jarosław Mańkut, Przedstawiciel Handlowy j.mankut@grupadbk.com 48 600 050 010

Robert Szymczyk, Dyrektor Handlowy r.szymczyk@grupadbk.com 48 600 040 038

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

Robert Baprawski, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.baprawski@grupadbk.com 48 600 467 025

sprzedaż części zamiennych

Krysztof Kraszewski, Przedstawiciel Handlowy 48 662 241 582

Sławomir Dąbrowski, Przedstawiciel Handlowy s.dabrowski@grupadbk.com 48 882 738 948

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Doradca Klienta Kluczowego j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

Lech Żakiewicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży l.zakiewicz@grupadbk.com 48 600 050 024

Marek Pawłowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.pawlowski@grupadbk.com 48 600 050 011

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 799 45 45
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 8-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Marek Ulrych, Przedstawiciel Handlowy m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Marcin Baszniak, Przedstawiciel Handlowy m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Andrzej Janusek, Regionalny Kierownik Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Jakub Szychowski, Specjalista ds. sprzedaży części j.szychowski@grupadbk.com 48 883 374 564

Przemysław Florek, Specjalista ds. sprzedaży części p.florek@grupadbk.com 48 787 092 955

Łukasz Chwastyk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży części l.chwastyk@grupadbk.com 48 692 255 841

Marcin Maniak, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Opole Więcej
Adres
ul. Wrocławska 151, 45-837 Opole
Biuro
+48 (77) 402 65 31
Godziny otwarcia
pn- pt 7-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO,  blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-opole/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Grzegorz Steciak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów g.steciak@grupadbk.com 48 735 952 096

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

sprzedaż pojazdów używanych

Rafał Tarnowski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych r.tarnowski@grupadbk.com 48 662 155 215

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Łukasz Janczak, Specjalista ds. sprzedazy części l.janczak@grupadbk.com 48 883 374 518

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 (32) 733 80 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Filip Piecha, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów f.piecha@grupadbk.com 48 539 195 170

Konrad Miś, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów 48 883 374 510

Bartosz Półtorak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

Jacek Jacko, Dyrektor Sprzedaży Flotowej Oddział Śląsk j.jacko@grupadbk.com 48 883 374 516

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

iveco

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Grzegorz Bieniek, Dyrektor Regionalny Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

sprzedaż części zamiennych

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. sprzedaży części d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Anyż, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.anyz@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center DBK Truck Center Suwałki Więcej
Adres
ul. Szafirowa 6, 16-400 Suwałki
Biuro
+48 87 618 15 80
Godziny otwarcia
7:00 - 22:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis
daf,iveco

Kamil Olszewski, Kierownik serwisu k.olszewski@grupadbk.com 48 538 052 034

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Dariusz Szymczyk, Przedstawiciel handlowy d.szymczyk@grupadbk.com +48 600 384 972

daf

Jarosław Mańkut, Przedstawiciel Handlowy j.mankut@grupadbk.com 48 600 050 010

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

wynajem pojazdów

Marek Pawłowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.pawlowski@grupadbk.com 48 600 050 011

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis