NAJLEPSZA WIDOCZNOŚĆ DLA MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA.

 

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej na oryginalne części zamienne MAN.  Maksymalizuj korzyści i minimalizuj koszty. Zapoznaj się z pełną listą części zamiennych oraz specjalnymi ofertami serwisowymi w naszych autoryzowanych stacjach obsługi MAN w Warszawie i Olsztynie. 


Atrakcyjne ceny 

Już teraz skorzystaj ze szczególnie atrakcyjnych cen w okresie promocyjnym!

promocja man części zamienne

promocja części MAN_1

promocja części MAN


Zalety oryginalnych części zamiennych MAN

Precyzyjne dopasowanie
Rzadsze wizyty w serwisie 
Niezawodność działania w całym okresie eksploatacji
Zoptymalizowane koszty eksploatacji


Zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów MAN.

 

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Warszawa Święcice Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

IVECO Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Robert Jaroszek, Kierownik Biura Obsługi Klienta r.jaroszek@grupadbk.com 48 734 155 218

Piotr Łowicki, Kierownik Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

daf,iveco,kogel,man

Patrycja Wojciechowska, Doradca Serwisowy p.wojciechowska@grupadbk.com 48 600 467 024

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Krzysztof Majewski, Doradca Serwisowy k.majewski@grupadbk.com 48 788 240 322

serwis blacharsko-lakierniczy

Piotr Wrześniewski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Wrzesniewski@grupadbk.com +48 606 802 009

Piotr Sułkowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Sulkowski@grupadbk.com +48 532 794 917

Krzysztof Walczak, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Walczak@grupadbk.com +48 784 334 016

Krzysztof Rau, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Rau@grupadbk.com 48 666 394 452

Jarosław Iwicki, Kierownik Biura Obsługi Klienta Blacharsko - Lakierniczego j.iwicki@grupadbk.com +48 662 016 415

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Damian Adamus, Koordynator Sprzedaży d.adamus@grupadbk.com 48 604 252 365

Krzysztof Rudzik, Koordynator Sprzedaży k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Jacek Czaplicki, Koordynator Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 660 717 149

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Tomasz Łuczko, Koordynator Sprzedaży t.luczko@grupadbk.com 48 698 622 076

Tomasz Pawlik, Koordynator Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż pojazdów używanych

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

ubezpieczenia

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

wynajem pojazdów

Przemysław Magnuszewski, Kierownik ds. Kluczowych Klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Korczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie r.korczak@grupadbk.com 48 662 241 631

Rafał Gutowski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

DBK Truck Center Olsztyn MAN Więcej
Adres
ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Biuro
+48 89 621 99 99
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-20.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis
daf,kogel,man

Adrian Kruszewski, Doradca Serwisowy a.kruszewski@grupadbk.com 48 880 340 205

serwis blacharsko-lakierniczy

Mateusz Czyż, Doradca ds. Likwidacji Szkód mateusz.czyz@grupadbk.com +48 735 446 225

Tomasz Kosiński, Doradca ds. Likwidacji Szkód T.Kosinski@grupadbk.com +48 600 420 27

ubezpieczenia

Joanna Bezlapowicz-Dobosz, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń j.dobosz@grupadbk.com 48 601 223 999

Agnieszka Jankowska, Doradca Klienta Kluczowego a.jankowska@grupadbk.com 48 883 375 739

wynajem pojazdów

Rafał Gutowski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Przejdź do paska narzędzi