Program lojalnościowy sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center

Od lutego we wszystkich serwisach Grupy DBK jest już dostępna nowa kolekcja nagród programu lojalnościowego dla kierowców – Szerokości.

Program lojalnościowy sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center zyskał nową kolekcję nagród. W katalogu pojawiło się 20 nowych produktów. Odświeżona kolekcja powstała w oparciu o liczne rozmowy z użytkownikami programu i w jeszcze większym stopniu odpowiada na potrzeby kierowców pojazdów ciężarowych. Pojawiła się wygodna odzież (także w wersji dla kobiet!) oraz gadżety przydatne w trasie – m.in. skórzana teczka na dokumenty, odkurzacz samochodowy, powerbank. Całość kolekcji jest utrzymana w kolorystyce niebiesko-czarnej, tym samym nawiązując do identyfikacji Grupy DBK.

Program Szerokości to program lojalnościowy, który powstał z myślą o kierowcach odwiedzających nasze punkty serwisowe. Korzystając z usług serwisowych oraz kupując części zamienne, kierowca zbiera punkty, które później może wymienić na atrakcyjne nagrody. Od 2012 roku cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczą liczby – ponad 9080 zarejestrowanych użytkowników oraz 7000 odebranych nagród.

Zdjęcia nagród z najnowszego katalogu można obejrzeć na stronie www.szerokosci.com, która również już wkrótce pojawi się w całkiem zmienionej odsłonie.

Przejdź do paska narzędzi