Piękno i zdrowie

Dziękujemy, że byłaś z nami!

Wyjątkowe wydarzenie Grupy DBK z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 2024
Image

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z naszego wydarzenia, aby ponownie poczuć jego atmosferę i zainspirować się udostępnionymi treściami. Po obejrzeniu, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam lepiej dostosować przyszłe wydarzenia do Twoich oczekiwań.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Każda kobieta ma w sobie siłę, aby być piękną i zdrową

O wydarzeniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet odbyło się wyjątkowe wydarzenie "The Power of Women: Piękno i zdrowie" dla 288 kobiet z Grupy DBK. Wydarzenie prowadzone przez dwie inspirujące kobiety - Joannę Górską, znaną dziennikarkę i prezenterkę TVP oraz dr n. med. Magdalenę Cubała-Kucharską, wybitną specjalistkę medycyny rodzinnej i alergologii, ekspertkę medycyny integracyjnej - było okazją do zgłębienia wiedzy na temat profilaktyki chorób i zdrowego stylu życia. Uczestniczki mogły również dowiedzieć się więcej o znaczeniu wsparcia i dbania o siebie zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Obejrzyj wideo z wydarzenia

Prelegentki

Poznaj ekspertki, które dzielą się wiedzą i doświadczeniem

Joanna Górska

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, wieloletni głos serwisów informacyjnych Radia Wa-Ma, twarz TVP Olsztyn i reporterka Wiadomości TVP1, a także czołowa twarz Telewizji Polsat, gdzie przez lata była gospodynią porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News”. Obecnie prowadzi popularny program śniadaniowy: „Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Trenerka wystąpień publicznych, kształcąca głos, mowę i wizerunek, a także wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu autoprezentacji.


Współautorka książek „Dziad. On silny, my silniejsi. O naszej walce z rakiem.” oraz „Przeżyć raka. I co dalej?”. Prezes Fundacji Silni Sobą, która ma na celu pomoc pacjentom i ich osobom wspierającym w powrocie do normalnego życia po kryzysie zdrowotnym. Od lat, jako Amazonka po trójujemnym raku piersi aktywnie działa na rzecz profilaktyki, prowadzi panele dyskusyjne i spotkania na temat sytuacji pacjentów onkologicznych oraz nowości w terapiach antynowotworowych.


Uzależniona od adrenaliny, mikroportów, mikrowfonów, kamer, breaking newsów, polityki krajowej i zagranicznej oraz gospodarki. Od zawsze ciekawa świata i człowieka. Wysoko wrażliwa, uważna i otwarta. Szczęśliwa mama pełnoletniego Kacpra i narzeczona podróżnika Roberta Szulca. Kocha i jest kochana. Żyje najpiękniej jak się da.

Icon Icon

Dowiedz się więcej:

dr n. med. Magdalena Cubała-Kucharska

Prekursorka medycyny całościowej oraz pojęcia osi jelitowo-mózgowej. Jako międzynarodowy ekspert do spraw zdrowia, wielokrotnie wykładała na konferencjach w USA oraz Europie. W czasie wieloletniej pracy przeszkoliła tysiące lekarzy oraz dietetyków w USA, Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech oraz Hiszpanii. Często nazywają ją polskim „dr House”. Nie bez powodu trafiają do niej pacjenci, którym nikt inny nie jest w stanie pomóc. Była wieloletnim konsultantem Ministerstwa Zdrowia w Radzie Terapii Naturalnych oraz w Komitecie do Spraw Niepełnosprawności. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w zakresie medycyny funkcjonalnej. Wszystkie treści, które przekazuje swoim odbiorcom oparte są o doświadczenie zdobyte w pracy z bardzo trudnymi i skomplikowanymi przypadkami medycznymi a nie wyłącznie o wiedzę podręcznikową.


Dietetyk, dyplomowany przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Żywieniowego. Autorka książek i ebooków o tematyce zdrowia oraz jelit. Założycielka Instytutu Arcana.

Icon Icon Icon Icon Icon

Dowiedz się więcej:

Total for People

Zdrowie i piękno - dwa aspekty jednej całości

Wydarzenie The Power of Women: Piękno i zdrowie, podkreślające znaczenie profilaktyki chorób i promocji zdrowia wśród kobiet, jest częścią programu Total for People. Nazwa programu wywodzi się z połączenia dwóch najważniejszych filozofii przyświecających działalności Grupy DBK: kompleksowej opieki, znanej jako Total Care oraz energii naszych pracowników, czyli The Power of People. Połączyliśmy te dwie strategie, aby stworzyć jeden spójny program skoncentrowany na dobrostanie naszych pracowników - fundamencie naszej firmy.


„Pracodawca pierwszego wyboru”, „Naszą siłą są ludzie”, „The Power of People” to dla nas więcej niż tylko hasła. Chcemy zadbać o to, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze, był zdrowy, dbał o siebie, potrafił radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. W naszym podejściu kładziemy nacisk na wsparcie zdrowia fizycznego, psychicznego oraz emocjonalnego, wykraczając poza dobrą atmosferę pracy. Nasz program wellbeingowy ma na celu nie tylko poprawę dobrostanu, ale również promocję zdrowego stylu życia i żywienia.

Program Total for People koncentruje się na trzech głównych kierunkach działań promujących:

zdrowie

profilaktyka i edukacja zdrowotna, zachęcająca pracowników do regularnych badań i świadomego dbania o swoje zdrowie

zachęcanie pracowników do większej aktywności fizycznej i aktywnego spędzania czasu, mające na celu poprawę kondycji fizycznej

aktywny tryb życia

edukacja żywieniowa i promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród pracowników, wybieranie zbilansowanej diety

zdrowe odżywianie

zdrowie

profilaktyka i edukacja zdrowotna, zachęcająca pracowników do regularnych badań i świadomego dbania o swoje zdrowie

zachęcanie pracowników do większej aktywności fizycznej i aktywnego spędzania czasu, mające na celu poprawę kondycji fizycznej

aktywny tryb życia

edukacja żywieniowa i promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród pracowników, wybieranie zbilansowanej diety

zdrowe odżywianie

Twoja opinia jest niezwykle ważna! Prosimy o poświęcenie chwili na wypełnienie tej ankiety, abyśmy mogli lepiej dostosowywać nasze wydarzenia do Twoich potrzeb. Ankieta jest całkowicie anonimowa, co gwarantuje Ci pełen komfort podczas jej wypełniania. Liczymy na Twoje szczere odpowiedzi, które pomogą nam jeszcze lepiej dopasować nasze działania do Twoich oczekiwań!

Podziel się z nami swoją opinią!

GRUPA DBK 2024