Wypełnij formularz

skontaktujemy się z Tobą!

KUP POLISĘ ONLINE

szybko, wygodnie i bez wychodzenia
z domu!

zdalne zawarcie umowy ubezpieczenia

płatność w ratach, bez dodatkowej zwyżki składki

bez zdjęć i oględzin pojazdu dla ubezpieczenia AC

odroczony termin płatności nawet do 30 dni

Pamiętaj o obowiązkowych ubezpieczeniach!

KLIKASZ I UBEZPIECZASZ!

tylko 3
KROKI

WYPEŁNIASZ

formularz

KONTAKTUJEMY się z Tobą

KUPUJESZ

polisę online

Tylko 3 KROKI

WYPEŁNIASZ

formularz

KONTAKTUJEMY się z Tobą

KUPUJESZ

polisę online

KLIKASZ UBEZPIECZASZ!

Wypełnij formularz

skontaktujemy się z Tobą!

Pełen zakres UBEZPIECZEŃ

Nasza oferta ubezpieczeniowa daleko wykracza poza zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że można u nas nie tylko ubezpieczyć pojazd, ale i zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa.

To jednak nie wszystko – nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie niezwiązane z transportem z szerokiego pakietu usług dodatkowych. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Z racji naszej specjalizacji, posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów.

DBK Financial Services to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa, w tym, pakiety dealerskie, floty pojazdów, ubezpieczenia mienia w transporcie krajowym i międzynarodowym, OC zawodowe przewoźnika, ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, osobowe, zdrowotne oraz wiele innych polis.

Grupa DBK

ul. Lubelska 43A, 10-410 Olsztyn

POLITYKA PRYWATNOŚCI