Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: +48 89 533 88 74

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Kraków Więcej
Adres
ul. Ujastek 11, 31-752 Kraków
Biuro
+48 (12) 328 38 80
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis IVECO, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marcin Kiełtyka, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich m.kieltyka@grupadbk.com 48 660 539 465

Sebastian Pydzik, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.pydzik@grupadbk.com 48 883 374 535

Jacek Rusek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.rusek@grupadbk.com 48 728 408 991

Piotr Brzozowski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich p.brzozowski@grupadbk.com 48 509 660 457

Michał Liszka, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich m.liszka@grupadbk.com 48 604 061 561

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

kogel

Michał Czepiel, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.czepiel@grupadbk.com 48 734 155 205

sprzedaż pojazdów używanych

Kazimierz Lenda, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

sprzedaż części zamiennych

Paweł Janik, Specjalista ds. sprzedaży części p.janik@grupadbk.com 48 734 171 492

Daniel Żyrek, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

Mariusz Stempień, Specjalista ds. sprzedaży części m.stempien@grupadbk.com 48 728 408 994

Michał Biel, Specjalista ds. sprzedaży części m.biel@grupadbk.com 48 882 133 799

Mariusz Bochenek, Specjalista ds. sprzedaży części m.bochenek@grupadbk.com 48 728 423 202

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Daniel Kozłowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży d.kozlowski@grupadbk.com 48 728 408 992

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 (22) 722 97 21
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze  IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis IVECO, serwis MAN, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Karol Kurek, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.kurek@grupadbk.com 48 666 394 567

Jacek Czaplicki, Regionalny Kierownik Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych 48 660 717 149

Artur Lipiński, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich 48 600 467 031

sprzedaż naczep i cystern
lag

Filip Krukowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży f.krukowski@grupadbk.com 48 600 921 525

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

kogel

Robert Kosiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.kosinski@grupadbk.com 48 662 241 622

Robert Baprawski, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.baprawski@grupadbk.com 48 600 467 025

kogel,lag

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż pojazdów używanych

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Dostawczych 48 666 029 699

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Rafał Korczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.korczak@grupadbk.com 48 662 241 631

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

DBK Truck Center Olsztyn Więcej
Adres
ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn
Biuro
+48 (89) 715 54 77
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-olsztyn-2/

sprzedaż części zamiennych

Tomasz Babiel, Przedstawiciel Handlowy t.babiel@grupadbk.com 48 666 055 681

DBK Truck Center Ostrołęka Więcej
Adres
ul. Ławy 97, 07-411 Rzekuń
Biuro
+48 (29) 753 17 01
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-18, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ostroleka/

sprzedaż części zamiennych

Arkadiusz Kałętek, Przedstawiciel Handlowy 48 734 171 482

wynajem pojazdów

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marek Szymaniak, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich marek.szymaniak@onroad.com.pl 48 668 455 446

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich pawel.wroblewski@onroad.com.pl 48 668 455 444

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojciech Sokołowski, Przedstawiciel Handlowy w.sokolowski@grupadbk.com 48 698 622 076

sprzedaż części zamiennych

Janusz Jankowski, Specjalista ds. Części Zamiennych janusz.jankowski@onroad.com.pl 48 797 408 676

Edward Szczęsny, Specjalista ds. Części Zamiennych edward.szczesny@onroad.com.pl 48 696 050 865

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

DBK Truck Center Truck Point Bydgoszcz Więcej
Adres
Kruszyn, ul. Bydgoska 5, 86-014 Sicienko
Biuro
48 (52) 333 93 55
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Sebastian Lipowski, Kierownik Serwisu s.lipowski@grupadbk.com 48 664 166 922

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

DBK Truck Center Truck Point Rybnik Więcej
Adres
ul. Gliwicka 179, 44-207 Rybnik
Biuro
48 (32) 733 80 41
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. sprzedaży części k.glowniak@grupadbk.com 48 664 028 608

Grzegorz Gwóźdź, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych g.gwozdz@grupadbk.com 48 734 130 135

DBK Truck Center Gorzów Wielkopolski Więcej
Adres
ul. Podmiejska 15a, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Biuro
+48 (95) 725 66 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

części zamienne do wszystkich marek, dostawcze, ciężarowe, naczepy, autobusy http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gorzow-wielkopolski/

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Leszek Sumiński, Przedstawiciel Handlowy l.suminski@grupadbk.com 48 668 450 604

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,man

Piotr Klorkowski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży części i usług p.klorkowski@grupadbk.com 48 693 040 140

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 (22) 439 92 09
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Dostawczych 48 666 029 699

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

Punkt Partnerski ASO Kowalski Więcej
Adres
ul. Konwaliowa 144, 42-200 Częstochowa
Biuro
+48 (34) 365 81 64
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski GTC Więcej
Adres
ul. Warszawska 1, Wsola k/Radomia, 26-660 Jedlińsk
Biuro
+48 (48) 321 55 30
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-20, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Komatrans Więcej
Adres
ul. Fabryczna 2, 18-500 Kolno
Biuro
+48 (86) 262 30 45
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-17, so 8-15
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Mazury-Trans Więcej
Adres
ul. Morliny 15, 14-100 Ostróda
Biuro
+48 (89) 647 74 95
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-18, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Murbet Więcej
Adres
ul. Przemysłowa 3, 19-300 Ełk
Biuro
+48 (87) 610 60 95
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-17, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
Punkt Partnerski Raider Więcej
Adres
ul. Batalionów Chłopskich 82, 25-671 Kielce
Biuro
+48 (41) 346 31 61
Godziny otwarcia
pn-pt 8-18
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż naczep i cystern
kogel,lag

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

wynajem pojazdów

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

Punkt Partnerski Targor-Truck Więcej
Adres
ul. Ławy 97, 07-411 Rzekuń k/Ostrołęki
Biuro
+48 (29) 765 41 21
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-17, so 8-13
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marcin Maliszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich M.Maliszewski@grupadbk.com 48 882 133 716

Punkt Partnerski Timex Więcej
Adres
ul. Terespolska 58, Nowy Konik k/Warszawy, 05-074 Halinów
Biuro
+48 (22) 320 37 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-18, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Jarosław Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży 48 602 379 464

Punkt Partnerski Tirmet Więcej
Adres
ul. Radzyńska 4, 21-560 Międzyrzec Podlaski
Biuro
+48 (83) 371 61 60
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-20, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Paweł Leśniak, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.lesniak@grupadbk.com 48 600 384 972

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies
Wyszukaj serwis