Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: + 48 89 539 73 16

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Piotr Głogowski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów p.glogowski@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

sprzedaż naczep i cystern
lag

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

kogel

Wojciech Bonk, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.bonk@grupadbk.com 48 608 471 971

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Maciej Węsierski, Przedstawiciel Handlowy m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 883 83 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Tomasz Przeździęk, Przedstawiciel Handlowy t.przezdziek@grupadbk.com 48 602 750 743

Przemysław Korniago, Przedstawiciel Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

sprzedaż naczep i cystern
lag

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

kogel

Paul Małecki, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.malecki@grupadbk.com 48 662 241 623

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Hubert Klimas, Przedstawiciel Handlowy h.klimas@grupadbk.com 48 784 000 919

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

wynajem pojazdów

Konrad Olcha-Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Michał Szofer, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 (94) 316 65 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 8- 20, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marcin Kraska, Przedstawiciel handlowy m.kraska@grupadbk.com 48 662 241 564

Łukasz Garstka, Przedstawiciel Handlowy l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

sprzedaż naczep i cystern
lag

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

kogel

Paul Małecki, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.malecki@grupadbk.com 48 662 241 623

sprzedaż pojazdów używanych

Tomasz Żwierełło, specjalista ds.sprzedaży t.zwierello@grupadbk.com 48 600 200 381

sprzedaż części zamiennych

Artur Michalski, Przedstawiciel Handlowy a.michalski@grupadbk.com 48 668 288 663

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

wynajem pojazdów

Konrad Olcha-Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Michał Szofer, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Przemysław Portalski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów p.portalski@grupadbk.com 48 600 050 015

Sławomir Marlewski, Przedstawiciel Handlowy s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

sprzedaż naczep i cystern
lag

Michał Domagała, Przedstawiciel Handlowy m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

kogel

Leszek Sumiński, Przedstawiciel Handlowy l.suminski@grupadbk.com 48 668 450 604

sprzedaż części zamiennych

Jakub Klarkowski, Przedstawiciel Handlowy j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie
daf,iveco,kogel,man

Michał Jankowski, Dyrektor oddziału 48 662 241 561

telematyka

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Dominika Dworaczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.dworaczyk@grupadbk.com 48 606 802 008

Remigiusz Gmyrek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich r.gmyrek@grupadbk.com 48 608 018 400

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

kogel

Grzegorz Bieniek, Regionalny Kierownik Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych

Jacek Sobieski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Piotr Pawełoszek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych p.paweloszek@grupadbk.com 48 734 155 22

Kazimierz Lenda, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych k.lenda@grupadbk.com 48 784 398 497

sprzedaż części zamiennych

Tomasz Polak, Specjalista ds. sprzedaży części t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Marceli Szyc, Specjalista ds. sprzedaży części m.szyc@grupadbk.com 48 735 961 956

Ewa Łuczkiewicz, Specjalista ds. sprzedaży części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Dystrybucyjne j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Żelawski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.zelawski@grupadbk.com 48 666 840 621

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Sebastian Lisiecki, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich sebastian.lisiecki@onroad.com.pl 48 539 732 381

Przemysław Siwek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich przemyslaw.siwek@onroad.com.pl 48 668 455 443

Marek Matuszewski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich marek.matuszewski@onroad.com.pl 48 668 455 449

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich pawel.wroblewski@onroad.com.pl 48 668 455 444

sprzedaż naczep i cystern
kogel,lag

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

sprzedaż części zamiennych

Janusz Jankowski, Specjalista ds. Części Zamiennych janusz.jankowski@onroad.com.pl 48 797 408 676

Edward Szczęsny, Specjalista ds. Części Zamiennych edward.szczesny@onroad.com.pl 48 696 050 865

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Michał Szofer, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

Wojciech Szostek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

telematyka

Paweł Panfil, Kierownik Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Maciej Sobczak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki m.sobczak@grupadbk.com 48 692 046 516

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 (32) 733 80 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

serwis

Wojciech Jarosz, Kierownik Serwisu w.jarosz@grupadbk.com 48 696 401 957

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Adam Jochymek, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów a.jochymek@grupadbk.com 48 882 125 812

Konrad Miś, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów 48 883 374 510

Dariusz Rogalski, Dyrektor Działu Handlowego d.rogalski@grupadbk.com 48 660 777 038

Bartosz Półtorak, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

Jacek Jacko, Dyrektor Sprzedaży Flotowej Oddział Śląsk j.jacko@grupadbk.com 48 883 374 516

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

iveco

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Wojciech Baliński, Przedstawiciel Handlowy w.balinski@grupadbk.com + 48 664 948 933

Grzegorz Bieniek, Regionalny Kierownik Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

sprzedaż pojazdów używanych

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Rafał Krause, Specjalista ds. sprzedaży części r.krause@grupadbk.com 48 606 934 754

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. sprzedaży części d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Dystrybucyjne j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Adam Żelawski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży telematyki a.zelawski@grupadbk.com 48 666 840 621

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 (22) 439 92 09
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 539 732 378
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż naczep i cystern
kogel,lag

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie i Dystrybucyjne s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Michał Szofer, Regionalny Kierownik Sprzedaży m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

Wojciech Szostek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

Punkt Partnerski LAG Więcej
Adres
ul. Rabowicka 9A, 62-020 Jasin
Biuro
+48 (61) 651 5930
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie

cysterny LAG, serwis LAG http://grupadbk.com/contact/punkt-partnerski-lag/

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

Punkt Partnerski LAG Więcej
Adres
ul. Nałkowskiej 32, 41-922 Radzionków
Biuro
48 (32) 50 65 007
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie

cysterny LAG, serwis LAG http://grupadbk.com/contact/punkt-partnerski-lag-2/

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis