Sieć serwisowo-sprzedażowa

Biuro Zarządu DBK Group / ul. Lubelska 43 a / 10-410 Olsztyn,
Numer telefonu: +48 89 533 88 74

Wyniki wyszukiwania [x] Wyczyść

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 320 98 07
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-21, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Piotr Głogowski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów p.glogowski@grupadbk.com 48 668 426 332

Marcin Dziemidowicz, Dyrektor Handlowy m.dziemidowicz@grupadbk.com 48 600 050 008

Rafał Pichla, Przedstawiciel Handlowy r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Kierownik Oddziału ds. sprzedaży pojazdów z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Jacek Błaszkowski, Przedstawiciel Handlowy j.blaszkowski@grupadbk.com 48 600 050 006

sprzedaż naczep i cystern
lag

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

kogel

Wojciech Bonk, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.bonk@grupadbk.com 48 608 471 971

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Maciej Węsierski, Przedstawiciel Handlowy m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Magdalena Janikowska, Doradca Klienta Kluczowego m.janikowska@grupadbk.com 48 668 893 836

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Szczecin Więcej
Adres
ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
Biuro
+48 (91) 883 83 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 8-22, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-szczecin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Tomasz Przeździęk, Przedstawiciel Handlowy t.przezdziek@grupadbk.com 48 602 750 743

Przemysław Korniago, Przedstawiciel Handlowy p.korniago@grupadbk.com 48 600 022 250

Marcin Dziemidowicz, Dyrektor Handlowy m.dziemidowicz@grupadbk.com 48 600 050 008

sprzedaż naczep i cystern
lag

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

kogel

Paul Małecki, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.malecki@grupadbk.com 48 662 241 623

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, specjalista ds.sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Hubert Klimas, Przedstawiciel Handlowy h.klimas@grupadbk.com 48 784 000 919

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Magdalena Janikowska, Doradca Klienta Kluczowego m.janikowska@grupadbk.com 48 668 893 836

wynajem pojazdów

Konrad Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

Michał Szofer, Dyrektor Handlowy – Region Zachodni m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Koszalin Więcej
Adres
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino
Biuro
+48 (94) 316 65 70
Godziny otwarcia
Pn-pt 8- 20, so 8-16
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-koszalin/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Jakub Antczak, Przedstawiciel Handlowy j.antczak@grupadbk.com 48 784 014 385

Łukasz Garstka, Przedstawiciel Handlowy l.garstka@grupadbk.com 48 728 413 463

Marcin Dziemidowicz, Dyrektor Handlowy m.dziemidowicz@grupadbk.com 48 600 050 008

sprzedaż naczep i cystern
lag

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

kogel

Paul Małecki, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.malecki@grupadbk.com 48 662 241 623

sprzedaż pojazdów używanych

Tomasz Żwierełło, specjalista ds.sprzedaży t.zwierello@grupadbk.com 48 600 200 381

sprzedaż części zamiennych

Artur Michalski, Przedstawiciel Handlowy a.michalski@grupadbk.com 48 668 288 663

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Magdalena Janikowska, Doradca Klienta Kluczowego m.janikowska@grupadbk.com 48 668 893 836

wynajem pojazdów

Konrad Osiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży k.osinski@grupadbk.com 48 882 197 431

Michał Szofer, Dyrektor Handlowy – Region Zachodni m.szofer@grupadbk.com 48 664 715 063

finansowanie

Marcin Szymański, Specjalista ds. sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 (56) 658 03 02
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-15
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Przemysław Portalski, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów p.portalski@grupadbk.com 48 600 050 015

Sławomir Marlewski, Przedstawiciel Handlowy s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

Wiesław Lisek, Dyrektor Handlowy w.lisek@grupadbk.com 48 600 888 256

sprzedaż naczep i cystern
lag

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

kogel

Leszek Sumiński, Przedstawiciel Handlowy l.suminski@grupadbk.com 48 668 450 604

sprzedaż części zamiennych

Jakub Klarkowski, Przedstawiciel Handlowy j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Dyrektor ds. zewnętrznej sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie

Michał Jankowski, Asystent ds. sprzedaży 48 662 241 561

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 (32) 342 77 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-13
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Dominika Dworaczyk, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.dworaczyk@grupadbk.com 48 606 802 008

Remigiusz Gmyrek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich r.gmyrek@grupadbk.com 48 608 018 400

Tomasz Stermach, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich t.stermach@grupadbk.com 48 664 163 764

Agnieszka Króliczek, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Filip Słoniec, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich f.sloniec@grupadbk.com 48 662 155 210

Jarosław Gromala, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pojazdów Lekkich j.gromla@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

kogel

Grzegorz Bieniek, Regionalny Kierownik Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych

Jacek Sobieski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

Piotr Pawełoszek, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych p.paweloszek@grupadbk.com 48 734 155 22

sprzedaż części zamiennych

Remigiusz Matula, Specjalista ds. sprzedaży części r.matula@grupadbk.com 48 666 055 682

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-20, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Marek Szymaniak, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich marek.szymaniak@onroad.com.pl 48 668 455 446

Paweł Wróblewski, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Lekkich pawel.wroblewski@onroad.com.pl 48 668 455 444

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Anna Kozubowicz, Przedstawiciel Handlowy a.kozubowicz@grupadbk.com +48 698 622 076

lag

Piotr Bogdański, Dyrektor Sprzedazy, Dyrektor Generalny LAG p.bogdanski@grupadbk.com 48 608 290 126

sprzedaż części zamiennych

Janusz Jankowski, Specjalista ds. Części Zamiennych janusz.jankowski@onroad.com.pl 48 797 408 676

Edward Szczęsny, Specjalista ds. Części Zamiennych edward.szczesny@onroad.com.pl 48 696 050 865

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 (32) 733 80 50
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 7-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, cysterny LAG,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane http://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

serwis

Wojciech Jarosz, Kierownik Serwisu w.jarosz@grupadbk.com 48 696 401 957

Rafał Jarosz, Doradca Serwisowy r.jarosz@grupadbk.com 48 32 733 80 50

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Adam Jochymek, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów a.jochymek@grupadbk.com 48 882 125 812

Konrad Miś, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Przedstawiciel Handlowy 48 883 374 510

Dariusz Rogalski, Dyrektor Działu Handlowego d.rogalski@grupadbk.com 48 660 777 038

Bartosz Półtorak, Przedstawiciel Handlowy b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Przedstawiciel Handlowy a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

Jacek Jacko, Dyrektor Sprzedaży Flotowej Oddział Śląsk j.jacko@grupadbk.com 48 883 374 516

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

iveco

Daniel Korbel, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich d.korbiel@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Anna Kozubowicz, Przedstawiciel Handlowy a.kozubowicz@grupadbk.com +48 698 622 076

lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

sprzedaż pojazdów używanych

Jakub Śmiglewicz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych j.smiglewicz@grupadbk.com +48 608 588 602

sprzedaż części zamiennych

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. sprzedaży części d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

ubezpieczenia

Emilia Zapisek, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Michał Rożniewski, Dyrektor Handlowy – Region Południowy m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
Powstańców 97, 05-870 Błonie
Biuro
+48 (22) 439 92 09
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie
sprzedaż pojazdów używanych

Cezary Stefankowski, Doradca techniczny działu sprzedaży c.stefankowski@grupadbk.com 48 882 133 714

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Dostawczych 48 666 029 699

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

Punkt Partnerski Burg Więcej
Adres
ul. Rabowicka 9A, 62-020 Jasin
Biuro
+48 (61) 651 5930
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie

cysterny LAG, serwis LAG http://grupadbk.com/contact/punkt-partnerski-burg/

Punkt Partnerski Burg Więcej
Adres
ul. Nałkowskiej 32, 41-922 Radzionków
Biuro
48 (32) 50 65 007
Godziny otwarcia
Brak danych
Kontakty Zobacz wszystkie

cysterny LAG, serwis LAG http://grupadbk.com/contact/punkt-partnerski-burg-2/

sprzedaż naczep i cystern
lag

Wojsław Modelski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 605 435 809

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis